Ochrona danych osobowych

Oświadczenie odnośnie ochrony danych osobowych
Ochrona sfery osobistej użytkownika internetu ma bardzo ważne znaczenie dla przyszłości w realizowaniu interesów w internecie. Biochem Tomasz Młyniec podkreśla tym oświadczeniem odnośnie ochrony danych osobowych swoje zaangażowanie w ochronę sfery osobistej i prawa do intymności każdego użytkownika.

Zezwolenie
Korzystając z naszej strony internetowej zgadzają się Państwo na zapisywanie i korzystanie z Państwa danych. Zmiany dotyczące oświadczenia o ochronie danych będą dokonywane na tej stronie internetowej, w ten sposób mogą Państwo na bieżąco sprawdzić, jakie dane Biochem Tomasz Młyniec zapisuje i z jakich korzysta.

Wykorzystanie i cel danych osobowych
Zapisywanie danych osobowych na naszej website opiera się na Państwa zgodzie. W ten sposób sami Państwo decydują, czy np. przy rejestracji wprowadzą Państwo swoje dane. Przekazywanie danych osobom trzecim z poza firmy Biochem Tomasz Młyniec jest możliwe tylko za Państwa wyraźną zgodzą, z wyjątkiem sytuacji, w której przekazywanie danych jest zgodne z literą prawa.

Linki do innych stron
Strona internetowa naszej firmy zawiera linki do innych stron, które leżą w odpowiedzialności osób trzecich. Biochem Tomasz Młyniec nie przywłaszcza sobie ich praw autorskich jak również nie jest odpowiedzialny za zawarte w nich treści.